Laptop-Rucksack

Rucksäcke

WENGER IBEX 16" LAPTOP-RUCKSACK

75,00 € 60,00 €
Rucksäcke

SAMSONITE Laptop-Rucksack Guardit 2.0 15.6"

85,00 € 63,75 €
Taschen

SAMSONITE 14.1" MOVE 4.0 RUCKSACK

99,99 € 79,99 €
Reiserucksack

XBR LAPTOP RUCKSACK 14.1" – SAMSONITE

160,00 € 136,00 €
Startseite

WENGER ausziehbarer und tragbarer Reiserucksack 16" - CITY TRAVELER

85,00 € 68,00 €
Rucksäcke

SAMSONITE Guardit 2.0 14.1" Laptop Rucksack

80,00 € 60,00 €
Rucksäcke

PIQUADRO KLEINER RUCKSACK FÜR LAPTOP UND IPAD® 11" BLAU QUADRAT

349,99 € 279,99 €
Startseite

Rucksack mit Rollen GUARDIT 2.0 15" Samsonite

150,00 € 112,50 €
Rucksäcke

PIQUADRO KLEINER RUCKSACK FÜR LAPTOP UND IPAD® 11" SCHWARZ QUADRAT

362,49 € 289,99 €
Geschenke für ihn

Laptop Rucksack L MIDTOWN Ausziehbare 15,6" Samsonite

110,00 € 82,50 €

Mamy dla Ciebie wiele różnych walizek podróżnych, ale jeśli potrzebujesz plecaka na co dzień, oferujemy również plecaki na laptopa, które zagwarantują Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś studentem lub musisz transportować laptopa do pracy, powinieneś mieć plecak, któremu możesz zaufać, o wysokiej odporności i miękkim obiciu wewnętrznym, który chroni to ważne dla Ciebie urządzenie.

Najlepsze plecaki na laptopa

Kiedy musimy zabierać ze sobą laptopa na co dzień i wszędzie, gdzie się udajemy, potrzebujemy połączenia mobilności i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo będzie ważne nie tylko przy dbaniu o Twoje urządzenie, ale także na zewnątrz. Plecak powinien być wykonany z wodoodpornych materiałów i tkanin, które zapewniają również dodatkową ochronę dla naszego laptopa.

Ale funkcjonalność to nie wszystko, ważny jest również design, który pasuje do naszego stylu. Jeśli codziennie nosisz ze sobą laptopa, będziesz potrzebować plecaka, który jest odpowiedni na różne okoliczności i dopasowany do Twojego stylu.

W Greenwich mamy szeroką gamę plecaków na laptopa, w tym projekty przeznaczone do codziennego użytku.

Plecaki na laptopa dla kobiet

W Greenwich mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla kobiet z nowoczesnymi, awangardowymi i przede wszystkim stylowymi wzorami, dzięki czemu plecak nie tylko chroni laptopa, ale także staje się kolejnym dodatkiem do osobistego stylu.

Plecaki na laptopa dla mężczyzn

Mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla mężczyzn, które zapewniają najwyższą trwałość i ochronę laptopa, ale jednocześnie pasują do codziennego stylu.

Kolejną bardzo ważną cechą naszych plecaków na laptopa jest ich poręczność. Jeśli zamierzamy nosić plecak ze sobą każdego dnia, potrzebujemy, aby był on wygodny i łatwy do noszenia. Dlatego oferujemy plecaki na laptopy, które można zawiesić na ramionach, pokrowce podręczne, a nawet pokrowce z kółkami na wypadek, gdybyś potrzebował go łatwiej przenosić.

Poznaj naszą szeroką gamę wzorów i marek plecaków na laptopa. W Greenwich mamy najlepszą jakość i szeroki wybór, abyś mógł wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada.

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik