Angebote für Taschen

Taschen

Damen Rucksacktasche Anti-Diebstahl DUCAN Greenwich

37,13 € 25,99 €
Maletines

bei der Arbeit 14.1"-American Tourister Laptoptasche

39,00 € 29,25 €
Maletines

American Touriser 15.6" AT WORK Laptoptasche

49,00 € 36,75 €
Startseite

UMHÄNGETASCHE BRIC ́S

103,96 € 25,99 €
Taschen

SAMSONITE 14.1" MOVE 4.0 RUCKSACK

99,99 € 79,99 €
Taschen

SAMSONITE MOVE 4.0 TASCHE

80,00 € 64,00 €
Taschen

SAMSONITE MOVE 4.0 RUCKSACK

85,00 € 68,00 €
Taschen

SAMSONITE UMHÄNGETASCHE M - MOVE 4.0

85,00 € 68,00 €
Taschen

SAMSONITE MOVE UMHÄNGETASCHE 4.0

85,00 € 68,00 €
Taschen

SAMSONITE RUCKSACK 13.3" MOVE 4.0

100,00 € 80,00 €
Rucksacktasche

SAMSONITE S MOVE 4.0 RUCKSACKTASCHE

80,00 € 64,00 €
Taschen

SAMSONITE S UMHÄNGETASCHE MIT BOLISLLO MOVE 4.0

80,00 € 64,00 €

Mamy najlepsze oferty torebek damskich.

Jeśli szukasz torebki damskiej w najlepszej cenie, w Greenwich znajdziesz szeroki wybór.

Mamy na przykład eleganckie torby średniej wielkości, które dodadzą szyku Twojemu wyglądowi, a średnia wielkość pozwoli Ci używać torebki podczas spotkań w pracy, specjalnych wydarzeń lub w codziennych sytuacjach, ponieważ dzięki swojemu rozmiarowi jest łatwa w transporcie i wysoce funkcjonalna.

Najlepsze oferty torebek damskich

Te torby są wykonane ze skóry syntetycznej oraz posiadają miękkie obicie, które pozwoli Ci nosić wszystkie Twoje rzeczy w bezpieczny sposób.

Jeśli potrzebujesz torby na ramię, aby wygodnie ją nosić i się nie męczyć, nasza oferta toreb damskich jest dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz bardziej funkcjonalnego typu torby, mamy również gamę damskich toreb plecakowych, które pozwolą Ci udać się w dowolne miejsce ze wszystkim, co musisz mieć przy sobie.

Najlepsze jest to, że te damskie torby są objęte świetnymi promocjami, więc możesz wybrać jedną lub nawet więcej torebek, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Wśród oferowanych torebek damskich znajdują się także plecaki zapinane na zamek błyskawiczny, z przegródkami, które pozwalają nie tylko przenosić Twoje rzeczy, ale także mieć je uporządkowane oraz posiadać do nich stały dostęp.

Ponadto zapewniają one również wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wewnętrznym przegródkom, w których można bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje rzeczy.

Jeśli potrzebujesz torby damskiej, w Greenwich mamy najlepsze promocje na torby biznesowe, dzięki którym możesz zabrać do pracy laptopa.

Ich rozmiar jest idealny do przechowywania laptopów w rozmiarze 15 cali, mają również specjalne miejsca na tablety w rozmiarze 10 cali, a także kieszenie i przegrody, w których możesz przenosić wszystko, czego potrzebujesz w uporządkowany sposób.

Torby biznesowe mają paski na ramię z miękkim obiciem, dzięki czemu można je nosić na ramieniu i się przy tym nie męczyć, a także w przypadku przenoszenia lżejszych rzeczy, można usunąć ten pasek i nosić torbę w ręce.

W Greenwich mamy najlepsze promocje na torby damskie, dzięki czemu masz najlepszą jakość i wszechstronność, aby nosić wszystko, czego potrzebujesz za najlepszą cenę.

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik