Eco-Koffer

ÖKOLOGISCHE KOFFER

Maletas Greenwich möchten wir bei der Veränderung mitwirken.
Dank Hunderten von recycelten Plastikflaschen und durch einen Transformationsprozess fertigen wir 100 % der Schalen unserer neuen ökologischen Koffer, ohne auf die Widerstandsfähigkeit und die Ergonomie zu verzichten.
Der Planet braucht uns mehr als je zuvor. Und Sie? Machen Sie bei der Veränderung mit?
Koffer

KABINENKOFFER 55CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

210,00 € 168,00 €
Koffer

Air Move Kabinenkoffer AMERICAN TOURISTER mit TSA ECO

129,00 €
Koffer

Air Move Large Suitcase AMERICAN TOURISTER mit TSA ECO

169,00 €
Koffer

ECO ALASKA Kabinenkoffer GREENWICH

99,99 € 69,99 €
Geschenke für ihn

Air Move Medium Koffer AMERICAN TOURISTER mit TSA ECO

149,00 €
Koffer

KLEINER KOFFER 69CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

230,00 € 184,00 €
Koffer

MITTLERER KOFFER 75CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

240,00 € 192,00 €

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i turystyki, cieszą Cię wielkie cuda świata i zawsze pragniesz je odkrywać, z pewnością jesteś także entuzjastą dbania o planetę i ekologię.

Jeśli nadal chcemy cieszyć się cudami, jakimi obdarowała nas nasza planeta, musimy o nią dbać i stosować poczucie odpowiedzialności w każdej dziedzinie naszego życia. Jeśli do tego jesteś zapalonym podróżnikiem, używanie walizek ekologicznych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Walizki wykonane z ekologicznych materiałów

Walizki ekologiczne są wykonane z setek plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, przy użyciu procesu, który pomaga skonstruować korpusy walizek wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, oczywiście bez poświęcania trwałości, wytrzymałości, designu i ergonomii.

Walizki ekologiczne są wykonane z PET i polipropylenu, dwóch tworzyw sztucznych, które są odzyskiwane z butelek i opakowań w celu wyprodukowania walizek ekologicznych. Proces recyklingu polega najpierw na wytwarzaniu małych granulek, które są przekształcane w nici, a następnie w tkaniny w celu wytworzenia materiałów bazowych, co daje Ci możliwość wykonywania ulubionych czynności w sposób przyjazny dla środowiska.

W Greenwich troszczymy się o planetę tak samo, jak Ty i dokładamy wszelkich starań, oferując Ci możliwość dostępu do produktów ekologicznych bez rezygnacji z ich funkcjonalności i designu, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych cen.

Różne wzory walizek ekologicznych

Posiadamy szeroką ofertę walizek ekologicznych najlepszych marek na rynku, takich jak Samsonite, American Tourister, Montmartre, Oxford, Sonora oraz nasze najlepsze opcje walizek Greenwich.

Oczywiście będziesz mieć wiele opcji, tak aby wybrać wzór, który pasuje do Twojego gustu, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy funkcjonalności i przenośności, niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z zalet kompaktowej torby podróżnej, czy też wygody i łatwości, jaką zapewnia plecak na kółkach.

Wiemy, że szkody wyrządzone środowisku są coraz trudniejsze do odwrócenia, dlatego jako miłośnicy podróży, którzy kochają każdy zakątek naszego świata, musimy dołożyć wszelkich starań, aby przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska.

Jeśli zrobisz to, łącząc swoją odpowiedzialność społeczną z pasją do podróżowania, będziesz się dobrze bawić i jednocześnie wspierać środowisko. Wiemy, że w Greenwich znajdziesz idealne połączenie użyteczności, designu, niskich cen i oczywiście ekologicznego sumienia.

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik