Marvel

Koffer

Captain America Medium Koffer von American Tourister Wavebreaker

171,41 € 119,99 €
Jugendkoffer

AMERICAN TOURISTER AVENGERS POP ART MITTELGROSSER KOFFER 65CM

165,00 € 123,75 €
Koffer

GROSSER KOFFER KAPITÄN AMERIKA POP-ART

185,00 € 138,75 €
Koffer

MITTLERER SCHILD FÜR JUGENDTROLLEY

114,27 € 79,99 €
Koffer

KOFFER MEDIAN KAPITÄN AMERIKA POP-ART

165,00 € 123,75 €
Koffer

KOFFER KABINE KAPITÄN AMERIKA POP-ART

135,00 € 101,25 €

Chcesz dobrze zacząć rodzinne wakacje?

Pozwól swoim dzieciom wnieść coś w plan podróży. Dzięki temu poczują, że są to również ich wakacje, a jednocześnie będą się uczyć i dobrze bawić.

Jeśli Twoje dzieci kochają postacie Marvela, ich ulubieni superbohaterowie najlepiej zadbają o ich bagaż.

Wybierz walizki podróżne Marvel

Twoje dziecko będzie miało możliwość wybrania postaci, która je pasjonuje i która stanie się towarzyszem jego podróży.

Dzieci są niezwykle ciekawskie i uwielbiają mieć coś, co naprawdę im się podoba oraz jest częścią tego, co uwielbiają oglądać w kinie lub telewizji.

Postacie Marvela są uwielbiane przez dzieci, ze względu na ich wyczyny w filmach, które ekscytują dzieci.

Dodaj osobisty akcent Twoich dzieci do rodzinnych wakacji i spraw, by poczuły się one szczęśliwe i bezpieczne podczas zabawy na wakacjach.

Pamiętaj, że rodzinnych wakacji się nie zapomina, a nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie ich od walizki, która pozwoli dziecku poczuć się wyjątkowo.

Postacie Marvela są niezwykle popularne, co sprawiło, że dzieci szukają nie tylko zabawek przedstawiających daną postać, ale także chcą nosić ubrania z ich wizerunkami oraz, jak w tym przypadku, walizki.

Kup walizki kabinowe lub podręczne Marvel w Greenwich

W Greenwich mamy szeroką gamę walizek, które mają nadruki postaci Marvela, takich jak Kapitan Ameryka, Avengers, Iron Man, Spider-Man, Deadpool, Hulk oraz oczywiście... Batman.

Walizki Marvel pomogą dzieciom zabrać ze sobą swoje rzeczy w kolejną rodzinną podróż. Zaletą jest to, że są zaprojektowane do użytku przez dzieci, dzięki czemu są łatwe w transporcie, zarówno w wersjach na kółkach, jak i w małych rozmiarach, dzięki czemu mogą być przenoszone przez małe dzieci.

Ponadto walizki nie muszą być używane tylko podczas rodzinnych wakacji - można je również wykorzystać na przykład do przechowywania przyborów szkolnych lub zabawek dziecka.

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik