Delsey

Mittelgroße Koffer

DELSEY Mittlerer Koffer BINALONG 66cm

170,71 € 119,50 €
Koffer

DELSEY Großer Koffer BINALONG 75cm

185,00 € 129,50 €
Koffer

DELSEY SLIM HELIUM DLX CABIN SOFT KOFFER 55CM

198,57 € 139,00 €
Koffer

DELSEY AUSZIEHBARER SOFTKOFFER HELIUM DLX 78CM

255,71 € 179,00 €
Koffer

DELSEY AUSZIEHBARER SOFTKOFFER HELIUM DLX 71CM

241,43 € 169,00 €
Koffer

DELSEY Belmont + Slim TSA Kabinenkoffer - 55cm

131,24 € 104,99 €
Koffer

Belmont + Medium Delsey Koffer mit TSA - 71CM

189,00 € 151,20 €
Koffer

DELSEY Belmont + TSA Ausziehbarer Kabinenkoffer - 55cm

143,74 € 114,99 €
Mittelgroße Koffer

DELSEY Belmont + Ausziehbarer mittelgroßer Koffer mit TSA - 71CM

199,00 € 159,20 €
Koffer

KABINENKOFFER 55CM CLAVEL

195,00 € 156,00 €

W Greenwich mamy najszerszy wybór walizek najlepszych marek i o najwyższej jakości.

Walizki marki Delsey oferują bardzo dobre wrażenia podczas przewożenia ich w kabinie samolotu, ponieważ linia walizek podróżnych Delsey jest wykonana z trwałych materiałów, które sprawiają, że są one odporne na ciężar, ale jednocześnie zapewniają miękkość w dotyku.

Walizki kabinowe marki Delsey są wyposażone w cztery koła ułatwiające manewrowanie w ciasnych przestrzeniach, takich jak lotniska.

Wewnątrz walizki mają przegródki, które pozwalają bezpiecznie przechowywać wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży.

Dlaczego wybrać walizki marki Delsey

W Greenwich mamy szeroki wybór walizek Delsey, w rozmiarach slim dla maksymalnej wygody transportu i lepszego umiejscowienia w kabinie samolotu, wykonanych z najbardziej wytrzymałych materiałów, aby lepiej chronić wnętrze.

Zaletą korzystania z walizek kabinowych Delsey jest to, że pozwalają one na przechowywanie wszystkich rzeczy na wystarczającej przestrzeni spełniającej wymagania linii lotniczych.

Mamy walizki, które spełniają te wymagania o sztywnym korpusie i ze sztywną wysuwaną rączką, co pozwala na noszenie jej bez konieczności zmagania się z ciężarem walizki.

Linia bagażowa Delsey oferuje również plecaki na wypadek, gdybyś chciał(-a) przewieźć bagaż poza samolotem, gdyż pozwalają one na inny rodzaj przenośności - można je nosić na plecach.

Podróżuj z walizkami kabinowymi Delsey

Walizki Delsey oferują szeroką gamę kolorów i modeli, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających osób. Oferujemy walizki slim, walizki kabinowe, walizki z szorstkimi wykończeniami lub walizki gładkie w różnych kolorach i odcieniach, wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować się do tego, czego szukasz.

Walizki mają również linię ekologiczną, stworzoną z materiałów pochodzących z recyklingu, co zmniejsza wpływ na środowisko.

Jeśli chcesz przewozić kruche i bardzo cenne przedmioty, nie musisz się obawiać, ponieważ walizki Delsey mają linię walizek opracowanych z poliwęglanu, które zapewnią lepszą ochronę całego bagażu.

Ta linia bagażowa ma również większy rozmiar - 86 cm, co zapewnia trwałość i wytrzymałość, a Ty nie musisz się martwić o pozostawienie jej w strefie bagażowej na lotnisku. Kup teraz swoje walizki marki Delsey w Greenwich!

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik