Damentaschen

Startseite

Basttasche DIRMANIA Greenwich

35,70 € 24,99 €
Taschen

SAMSONITE UMHÄNGETASCHE M - MOVE 4.0

85,00 € 68,00 €
Taschen

MITTLERE SCHULTERTASCHE AUS NYLON - TANGERINE DUCK HUNTER

125,00 € 100,00 €
Taschen

HUNTER RUCKSACKTASCHE VON TANGERINE DUCK

95,00 € 76,00 €
Taschen

SAMSONITE MOVE 4.0 TASCHE

80,00 € 64,00 €
Taschen

SAMSONITE MOVE 4.0 RUCKSACK

85,00 € 68,00 €
Taschen

SAMSONITE RUCKSACK 13.3" MOVE 4.0

100,00 € 80,00 €
Startseite

CACHAREL Tasche Shopper Schnalle

114,50 € 79,90 €
Taschen

SAMSONITE REPORTER MOVE 4.0 TASCHE

85,00 € 68,00 €
Taschen

SAMSONITE S UMHÄNGETASCHE MIT BOLISLLO MOVE 4.0

80,00 € 64,00 €
Taschen

MITTELGROSSE UMHÄNGETASCHE AUS NYLON - HUNTER VON MANDARIN DUCK

125,00 € 100,00 €
Taschen

UMWANDELBARE GRIFFTASCHE - DUCK MANDARIN HUNTER

135,00 € 108,00 €

Szukasz torebki na każdy dzień?

W Greenwich mamy szeroki wybór torebek damskich, z których możesz wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu i potrzeb.

Jeśli szukasz uniwersalnych torebek damskich, możesz zdecydować się na bardziej nieformalne torby, które bez problemu możesz nosić na co dzień.

W Greenwich mamy szeroki wybór torebek damskich, które można nosić w ręku dzięki uchwytom, a także nosić je za pomocą paska na ramię, na ramieniu lub przewieszone przez ramię.

W ten sposób możesz dostosować się do różnych ciężarów, które nosisz i możesz nosić wszystko, czego potrzebujesz.

Torebki damskie o różnorodnych wzorach

Jeśli szukasz torebek damskich na najbardziej wyjątkowe okazje, które pasują do Twojego stylu, mamy również modne torebki damskie z aksamitnymi wzorami, które z pewnością dodadzą Ci elegancji, ale bez poświęcania użyteczności, ponieważ dzięki przegródkom możesz nosić wszystko, czego potrzebujesz.

W Twojej szafie nigdy nie powinno zabraknąć czarnej torebki damskiej, dlatego w Greenwich mamy również wszelkiego rodzaju torebki, również te z uchwytami i bardzo wytrzymałymi zamkami błyskawicznymi, które są łatwe do zamknięcia i jeszcze łatwiejsze do przenoszenia.

W Greenwich możesz łatwo wybrać damską kopertówkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wybierając większe, z paskami na ramię ułatwiającymi noszenie; lub te prostsze i mniejsze, ale zachowujące funkcjonalność, w połączeniu ze stylem, który wyróżni Cię na tle innych.

Jeśli szukasz mniej formalnej torebki damskiej, możesz zdecydować się na nasze wyjątkowe plecaki, które zachowają wyrafinowany design i będą idealnie pasować do każdej Twojej stylizacji.

Jeśli jesteś kobietą biznesu i musisz nosić ze sobą laptopa, mamy również specjalne torby na ramię do przenoszenia urządzeń, z kieszeniami posiadającymi miękkie obicie chroniące wszystkie Twoje rzeczy, a przede wszystkim z wyjątkowo bezpiecznymi zamknięciami, które zagwarantują bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych przedmiotów znajdujących się wewnątrz.

Wir verwenden eigene und fremde Cookies, um Ihre Erfahrung zu verbessern. Wenn Sie mit dem Surfen fortfahren, gehen wir davon aus, dass Sie deren Verwendung akzeptieren. Weitere Informationen finden Sie in unserer Cookie-Politik