Sac à dos pour ordinateur portable

Sacs à dos

WENGER IBEX 16 » SAC À DOS POUR ORDINATEUR PORTABLE

75,00 € 60,00 €
Sacs à dos

sac à dos SAMSONITE pour ordinateur portable Guardit 2.0 15.6 »

85,00 € 63,75 €
Sacs

SAMSONITE SAC À DOS 14.1 » MOVE 4.0

99,99 € 79,99 €
Sac à dos de voyage

SAC À DOS POUR ORDINATEUR PORTABLE XBR 14.1 « – SAMSONITE

160,00 € 136,00 €
Accueil

WENGER Sac à dos de voyage extensible et portable 16 » - CITY TRAVELER

85,00 € 68,00 €
Sacs à dos

SAMSONITE Guardit 2.0 14.1" Sac à dos portable

80,00 € 60,00 €
Sacs à dos

PIQUADRO PETIT SAC À DOS POUR ORDINATEUR PORTABLE ET IPAD® 11 « CARRÉ BLEU

349,99 € 279,99 €
Accueil

Sac à dos avec roues GUARDIT 2.0 15" Samsonite

150,00 € 112,50 €
Sacs à dos

PIQUADRO PETIT SAC À DOS POUR ORDINATEUR PORTABLE ET IPAD® 11 « BLACK SQUARE

362,49 € 289,99 €
Cadeaux pour lui

Sac à dos pour ordinateur portable L MIDTOWN Extensible 15.6 « Samsonite

110,00 € 82,50 €

Mamy dla Ciebie wiele różnych walizek podróżnych, ale jeśli potrzebujesz plecaka na co dzień, oferujemy również plecaki na laptopa, które zagwarantują Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś studentem lub musisz transportować laptopa do pracy, powinieneś mieć plecak, któremu możesz zaufać, o wysokiej odporności i miękkim obiciu wewnętrznym, który chroni to ważne dla Ciebie urządzenie.

Najlepsze plecaki na laptopa

Kiedy musimy zabierać ze sobą laptopa na co dzień i wszędzie, gdzie się udajemy, potrzebujemy połączenia mobilności i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo będzie ważne nie tylko przy dbaniu o Twoje urządzenie, ale także na zewnątrz. Plecak powinien być wykonany z wodoodpornych materiałów i tkanin, które zapewniają również dodatkową ochronę dla naszego laptopa.

Ale funkcjonalność to nie wszystko, ważny jest również design, który pasuje do naszego stylu. Jeśli codziennie nosisz ze sobą laptopa, będziesz potrzebować plecaka, który jest odpowiedni na różne okoliczności i dopasowany do Twojego stylu.

W Greenwich mamy szeroką gamę plecaków na laptopa, w tym projekty przeznaczone do codziennego użytku.

Plecaki na laptopa dla kobiet

W Greenwich mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla kobiet z nowoczesnymi, awangardowymi i przede wszystkim stylowymi wzorami, dzięki czemu plecak nie tylko chroni laptopa, ale także staje się kolejnym dodatkiem do osobistego stylu.

Plecaki na laptopa dla mężczyzn

Mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla mężczyzn, które zapewniają najwyższą trwałość i ochronę laptopa, ale jednocześnie pasują do codziennego stylu.

Kolejną bardzo ważną cechą naszych plecaków na laptopa jest ich poręczność. Jeśli zamierzamy nosić plecak ze sobą każdego dnia, potrzebujemy, aby był on wygodny i łatwy do noszenia. Dlatego oferujemy plecaki na laptopy, które można zawiesić na ramionach, pokrowce podręczne, a nawet pokrowce z kółkami na wypadek, gdybyś potrzebował go łatwiej przenosić.

Poznaj naszą szeroką gamę wzorów i marek plecaków na laptopa. W Greenwich mamy najlepszą jakość i szeroki wybór, abyś mógł wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada.

Nous utilisons nos propres cookies et ceux de tiers pour améliorer votre expérience. Si vous continuez à naviguer, nous considérons que vous acceptez leur utilisation. Vous pouvez obtenir plus d'informations dans notre Politique de cookies