Gifts for children

Cover

Greenwich Small Maracaibo Suitcase Set + Toiletry Bag

€141.65 €84.99
Set of suitcases

Small Zurich spinner 4-wheeled bag set + Neceser

€141.65 €84.99
Suitcases

Travel case spinner 4 wheels Zurich Small Size

€99.99 €59.99
Home

Pack Suitcase Cabin SoundBox + Backpack Up Beat American Tourister - SUN KISSED CORAL

€243.75 €195.00
Suitcases

SoundBox Cabin Suitcase + Up Beat Teal Backpack Pack by American Tourister Turquoise

€228.00 €159.60
Suitcases

Small Suitcase and TRAVELING Bag Set by Greenwich

€133.32 €79.99
Children's Suitcases

SUITCASE CABIN ALL AVENGERS MARINE

€99.99 €69.99
Suitcases

Suitcase Cabin Disney MICKEY FUTURE POP by WAVEBREAKER

€142.84 €99.99

WALIZKI PODRÓŻNE JAKO PREZENTY DLA DZIECI

Szukasz prezentu dla malca?

W Greenwich zawsze mamy odpowiedni prezent dla twojego syna lub córki, zwłaszcza gdy chcesz podarować im coś, co pokochają, ale co nie zgubi się gdzieś lub nie zostanie wyrzucone kilka godzin po użyciu.

Funkcjonalny prezent zawsze będzie idealną równowagą między czymś, co dziecko pokocha, ale także pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy, nie marnując ich na prezent, który okaże się prawdziwą klapą.

Podaruj coś użytecznego

Podarowanie dziecku czegoś funkcjonalnego, takiego jak plecak podróżny, zawsze będzie doskonałym wyborem, ponieważ zawsze będzie miało przy sobie swoje ulubione wzory postaci, zapewniając im wszystko, czego potrzebują do wielu godzin zabawy.

Projekty dla chłopców i dziewczynek

Jeśli szukasz plecaka podróżnego dla dzieci, w Greenwich mamy szeroką gamę wzorów zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Pomożemy Ci zabrać zabawę wszędzie, od podróży, po używanie go podczas nocowania lub imprez dla dzieci z przyjaciółmi.

Zbuduj pewność siebie swojego dziecka

Odpowiednia i zaprojektowana specjalnie dla dziecka walizka jest idealna, ponieważ na wakacjach będą czuły się niezwykle zaangażowane w noszenie własnego bagażu. 

Nasze projekty dla dzieci są perfekcyjne, aby Twoje dziecko czuło się szczęśliwe i zadowolone z noszenia czegoś, co je reprezentuje i pomaga mu kształtować swoją tożsamość.

Bardzo oryginalne i wytrzymałe konstrukcje

Co więcej, jeśli szukasz oryginalnych prezentów podróżnych dla dzieci, walizka będzie doskonałym wyborem, a w Greenwich mamy różne modele najwyższej jakości, idealne do różnych sytuacji, takich jak loty, wycieczki, obozy, a nawet do przechowywania zabawek dziecka w domu.

Materiały są niezwykle wytrzymałe, co pozwoli dziecku korzystać z walizki przez wiele lat. Są one również specjalnie zaprojektowane do używania przez dzieci, w związku z czym lekkość, wygoda, łatwy transport dzięki uchwytom, zestawom kół oraz, oczywiście, wzory, sprawią, że dziecko poczuje się bardzo dobrze.

Jeśli szukasz bagażu podróżnego na prezent dla dzieci, w Greenwich zawsze znajdziesz coś idealnego.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy