Travel needs

Home

Need rigid travel Vienna

€57.13 €39.99
Suitcases

Zurich rigid travel need

€57.13 €39.99
Travel needs

Greenwich Rigid travel toiletry bag Edinburgh

€57.13 €39.99
Travel needs

Greenwich Rigid travel bag Maracaibo

€57.13 €39.99
Suitcases

Mr. Wonderful Toiletry Bag "Where We Go"

€59.90 €47.92
Suitcases

GREENWICH KOALA TOILETRY

€59.98 €29.99
Suitcases

GREENWICH GAME

€59.98 €29.99
Suitcases

UNICORN TOILETRY GREENWICH

€57.13 €39.99
Suitcases

Extendable Small Suitcase Set and BUDAPEST Toiletry Bag by Greenwich

€142.84 €99.99
Suitcases

Extendable Medium Suitcase Set and Quebec Bag by Greenwich

€183.32 €109.99
Suitcases

Small Suitcase Set and Quebec Toiletry Bag by Greenwich

€166.65 €99.99
Suitcases

Extendable Suitcase Set with Budapest Toiletry Bag by Greenwich

€252.84 €176.99
Suitcases

Expandable Cabin Suitcase TSA VALENCIA in Polypropylene - Greenwich

€99.98 €64.99
Travel accessories

Children's Bag Happy Sammies -FOX WILLIAM by Samsonite

€30.00 €24.00
Suitcases

Small Suitcase and TRAVELING Bag Set by Greenwich

€133.32 €79.99
Suitcases

Sweet rigid travel need

€49.98 €19.99

Przygotowujesz wszystko, czego potrzebujesz do podróży?

Szukasz idealnego towarzysza podróży? Potrzebujesz nesesera podróżnego, który dostosuje się do każdego rodzaju podróży i pozwoli Ci zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

W Greenwich mamy szeroką gamę neseserów podróżnych, dzięki którym możesz zabrać ze sobą dużą liczbę kosmetyków, aby nie zabrakło Ci niczego podczas wakacji.

Nesesery podróżne dla kobiet zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i nowoczesności, dopasowują się do Twojego stylu i oferują funkcjonalność, dzięki czemu możesz przewozić wszystkie potrzebne akcesoria.

Nesesery są idealne do zapakowania bagażu, którego potrzebujesz natychmiast, dlatego ważne jest, aby mieć do niego łatwy dostęp. Dzięki podwójnemu suwakowi będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich swoich rzeczy bez narażania ich na ryzyko, ponieważ zamknięcia są wysokiej jakości.

Ponadto nesesery podróżne są bardzo przydatne do przenoszenia cennych przedmiotów, ponieważ ich konstrukcja oparta na wytrzymałych materiałach jest idealna do bezpiecznego przechowywania kosztowności.

Podobnie jeśli chodzi o mobilność, z której nie musisz rezygnować, ponieważ dzięki podwójnym uchwytom będziesz mógł w prosty sposób przetransportować wszystko, czego potrzebujesz.

Nesesery podróżne twarde i elastyczne Greenwich

W Greenwich mamy również duże nesesery podróżne, w których miejsce nie będzie problemem i będziesz cieszyć się wszystkim, czego potrzebujesz podczas rodzinnego wyjazdu.

To sprawia, że nesesery podróżne są niezwykle wszechstronne i sprawdzą się praktycznie na każdym rodzaju podróży.

Jeśli potrzebujesz nesesera podróżnego dla mężczyzn, w Greenwich mamy również szeroki wybór tych produktów, wewnątrz których możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, a dzięki sztywnej konstrukcji, wszystkie Twoje przybory toaletowe będą idealnie uporządkowane oraz przymocowane bezpośrednio do walizki.

Neseser podróżny to rodzaj bagażu, którego nie powinno zabraknąć, ponieważ dzięki takiemu rodzajowi walizki będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich swoich przedmiotów, nie rezygnując z funkcjonalności i zachowując bezpieczeństwo.

Ważny jest również design, który pasuje do wszystkich rodzajów podróży, czy to biznesowych, dalekich wypraw czy podróży rodzinnych.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy