Ecological Suitcases

MALETAS ECOLÓGICAS

En maletas Greenwich hemos querido sumarnos al cambio.
Gracias a cientos de botellas de plástico recicladas, tras un proceso de transformación, creamos el 100% de las carcasas de nuestras nuevas maletas ecológicas sin renunciar a su resistencia y ergonomía.
El planeta nos necesita más que nunca. Y tú, ¿te sumas al cambio?
Suitcases

CABIN SUITCASE 55CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

€210.00 €168.00
Suitcases

Air Move Cabin Suitcase AMERICAN TOURISTER with TSA ECO

€129.00
Suitcases

Air Move Large Suitcase AMERICAN TOURISTER with TSA ECO

€169.00
Suitcases

ECO ALASKA Cabin Suitcase GREENWICH

€99.99 €69.99
Gifts for him

Air Move Medium Suitcase AMERICAN TOURISTER with TSA ECO

€149.00
Suitcases

SMALL SUITCASE 69CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

€230.00 €184.00
Suitcases

MEDIUM SUITCASE 75CM SAMSONITE MAGNUM ECHO

€240.00 €192.00

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i turystyki, cieszą Cię wielkie cuda świata i zawsze pragniesz je odkrywać, z pewnością jesteś także entuzjastą dbania o planetę i ekologię.

Jeśli nadal chcemy cieszyć się cudami, jakimi obdarowała nas nasza planeta, musimy o nią dbać i stosować poczucie odpowiedzialności w każdej dziedzinie naszego życia. Jeśli do tego jesteś zapalonym podróżnikiem, używanie walizek ekologicznych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Walizki wykonane z ekologicznych materiałów

Walizki ekologiczne są wykonane z setek plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, przy użyciu procesu, który pomaga skonstruować korpusy walizek wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, oczywiście bez poświęcania trwałości, wytrzymałości, designu i ergonomii.

Walizki ekologiczne są wykonane z PET i polipropylenu, dwóch tworzyw sztucznych, które są odzyskiwane z butelek i opakowań w celu wyprodukowania walizek ekologicznych. Proces recyklingu polega najpierw na wytwarzaniu małych granulek, które są przekształcane w nici, a następnie w tkaniny w celu wytworzenia materiałów bazowych, co daje Ci możliwość wykonywania ulubionych czynności w sposób przyjazny dla środowiska.

W Greenwich troszczymy się o planetę tak samo, jak Ty i dokładamy wszelkich starań, oferując Ci możliwość dostępu do produktów ekologicznych bez rezygnacji z ich funkcjonalności i designu, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych cen.

Różne wzory walizek ekologicznych

Posiadamy szeroką ofertę walizek ekologicznych najlepszych marek na rynku, takich jak Samsonite, American Tourister, Montmartre, Oxford, Sonora oraz nasze najlepsze opcje walizek Greenwich.

Oczywiście będziesz mieć wiele opcji, tak aby wybrać wzór, który pasuje do Twojego gustu, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy funkcjonalności i przenośności, niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z zalet kompaktowej torby podróżnej, czy też wygody i łatwości, jaką zapewnia plecak na kółkach.

Wiemy, że szkody wyrządzone środowisku są coraz trudniejsze do odwrócenia, dlatego jako miłośnicy podróży, którzy kochają każdy zakątek naszego świata, musimy dołożyć wszelkich starań, aby przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska.

Jeśli zrobisz to, łącząc swoją odpowiedzialność społeczną z pasją do podróżowania, będziesz się dobrze bawić i jednocześnie wspierać środowisko. Wiemy, że w Greenwich znajdziesz idealne połączenie użyteczności, designu, niskich cen i oczywiście ekologicznego sumienia.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy