Travel Backpack

Backpacks

Backpack Classic 28L CABINZERO Orange Chill

€99.98 €59.99
Cabin Bags

RONCATO COCKPIT BACKPACK IRONIK 2.0 55CM

€79.00 €63.20
Small Suitcases

Travel Bag / Backpack with Wheels 55cm 15.6" Midtown de Samsonite

€210.00 €157.50
Backpacks

HUGO travel backpack with laptop compartment GREENWICH

€65.70 €45.99
Backpacks

Backpack Classic 28L CABINZERO Absolute Black

€99.98 €59.99
Travel Backpack

RONCATO IRONIK 2.0 40CM EXTENDABLE TRAVEL BACKPACK

€72.00 €57.60
Travel Backpack

RONCATO TRAVEL BACKPACK IRONIK 2.0 45CM

€75.00 €60.00
Backpacks

TRAVELITE BACKPACK L KICK OFF

€34.95 €29.71
Travel Backpack

RONCATO JOY 15.6" WHEELED CAB BACKPACK

€149.00 €119.20
Gifts for him

Laptop Backpack L MIDTOWN Extendable 15.6" Samsonite

€110.00 €82.50

Mamy najlepsze plecaki podróżne, dzięki czemu możesz wygodnie przechowywać wszystko, czego potrzebujesz i zawsze zachować bezpieczeństwo swoich rzeczy w każdych warunkach.

Jeśli jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek lub ekoturystyki, prawdopodobnie wiesz, jak ważne jest, aby mieć przy sobie plecak podróżny, który można dostosować do wszystkich okoliczności.

Podczas podróży, często potrzebujemy dużo miejsca, a także wystarczającego komfortu, aby zabrać go ze sobą we wszystkie miejsca, do których się udajemy.

Plecaki na Twoją podróż od najlepszych marek

Dlatego nasze plecaki podróżne są niezwykle wygodne, wykonane z najbardziej miękkich materiałów i wyposażone w specjalne przegródki na najcenniejsze przedmioty.

Ponieważ wielu z nas podróżuje również z laptopem, jeśli potrzebujesz takiego miejsca w plecaku na swoje podróże, w Greenwich mamy plecaki podróżne, niezwykle wszechstronne i podszyte miękkimi obiciem, które zadbają o Twoje urządzenia elektroniczne.

A najlepsze jest to, że nawet jeśli spakujesz dużo rzeczy i dodasz dodatkową wagę do swojego plecaka, to miękkie obicie i oddychający materiał pozwolą Ci pokonywać z nim długie dystanse, bez względu na to, jak długo go nosisz.

Plecaki podróżne wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu

W Greenwich mamy również walizki podróżne wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, ponieważ wiemy, że jako osoba kochająca naturę, chcesz świadomie i aktywnie dbać o środowisko, używając przedmiotów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

Idealny plecak podróżny to taki, który jest zaprojektowany w sposób innowacyjny i zapewnia wiele opcji przechowywania.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego plecaka na podróż, w Greenwich mamy plecaki wykonane z najlepszych materiałów, posiadających miękkie obicie przegrody na laptopa, dedykowane kieszenie na tablety i inne urządzenia elektroniczne, które zapewnią Ci wystarczającą ochronę w przypadku jakiegokolwiek upadku lub wilgoci.

Jeśli jesteś osobą, która ciągle podróżuje, wiesz, że jednym z najważniejszych aspektów plecaka podróżnego jest możliwość odpowiedniego uporządkowania przedmiotów, tak aby zawsze, gdy potrzebujesz czegoś z plecaka, można to było łatwo znaleźć bez konieczności wyjmowania wszystkich przedmiotów za każdym razem, gdy chcesz użyć którejś ze swoich rzeczy.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy