Cabin Bags

Backpacks

Backpack Classic 28L CABINZERO Absolute Black

€99.98 €59.99
Maletines

TRAVELITE Cabin Bag-Briefcase - MIIGO - NAVY

€59.95 €50.96
Cabin Bags

RONCATO JOY TRAVEL BAG 50CM

€70.00 €56.00
Maletines

TRAVELITE Cabin Bag-Briefcase - MIIGO - Green

€59.95 €50.96
Backpacks

Backpack Classic 28L CABINZERO Orange Chill

€99.98 €59.99
Backpacks

HUGO travel backpack with laptop compartment GREENWICH

€65.70 €45.99
Backpacks

HUGO travel backpack with laptop compartment GREENWICH

€65.70 €45.99
Home

Ryanair Compatible Travel Bag- Boston

€35.70 €24.99
Backpacks

Backpack Classic 28L CABINZERO Ice Grey

€99.98 €59.99
Travel Backpack

RONCATO IRONIK 2.0 40CM EXTENDABLE TRAVEL BACKPACK

€72.00 €57.60

Torby podróżne do kabiny

Jeśli myślisz o krótkiej wakacyjnej podróży, musisz jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Jeśli decydujesz się na małą wycieczkę, musisz zoptymalizować swoją przestrzeń i wybrać tylko to, co jest absolutnie niezbędne, aby cieszyć się podróżą.

Oprócz prostego i łatwego podróżowania, korzystanie z przestrzeni w kabinie dostępnej podczas lotu, pomoże Ci zmniejszyć dodatkowe koszty podróżowania z większym bagażem, dlatego w Greenwich mamy największy wybór toreb podręcznych.

Torby podróżne do kabiny samolotowej

Dzięki kabinowym torbom podróżnym możesz skorzystać z możliwości oferowanych przez Twoją linię lotniczą, ale w tym celu musisz wybrać torby podróżne, które pozwolą Ci spełnić wymagania danej firmy.

Torby kabinowe muszą być zgodne z wymiarami 55x40x20, więc jeśli szukasz torby, która spełnia te cechy, w Greenwich mamy najlepszą dla Ciebie różnorodność i jakość.

Oferujemy szeroką gamę modeli kabinowych toreb podróżnych, zaczynając od najbardziej sportowych i nowoczesnych modeli, dopasowanych do Twojego gustu, idealnych podczas podróży wypoczynkowej, a kończąc na bardziej poważnych i eleganckich wariantach, które pozwolą zachować odrobinę wyrafinowania, na którą zasługuje każda podróż służbowa.

Najlepsze marki toreb podróżnych

Oferujemy najlepsze marki, które zapewniają najwyższą jakość, takie jak Samsonite, Sonora-eco i Work-E; do tańszych, ale równie trwałych i funkcjonalnych modeli, takich jak nasze torby kabinowe Greenwich.

Jeśli szukasz maksymalnej mobilności i komfortu podczas podróży, najlepszą opcją będą torby podróżne na kółkach, które, podobnie jak torby podręczne, pozwolą Ci zachować zgodność z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, ale bez poświęcania mobilności i komfortu.

Jeśli chodzi o szybkie podróżowanie, ostatnią rzeczą, którą chcemy tracić, jest czas na transport naszego bagażu oraz łatwość szybkiego przemieszczania się. Dlatego w Greenwich mamy najlepsze torby podróżne na kółkach, aby zapewnić maksymalną przenośność Twojego bagażu, a przede wszystkim najlepszą jakość, aby zagwarantować Ci jego wydajność podczas podróży i przyszłych przygód.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy