Lipault

Lipault | suitcases Trolleys and cabin suitcases | Greenwich
Suitcases

LIPAULT Mint PLUME Cabin Suitcase

€209.00 €177.65
Suitcases

SOFT CAB TROLLEY PLUME ARTIC BY LIPAULT

€215.00 €182.75
Suitcases

LIPAULT Yellow PLUME Medium Suitcase

€245.00 €208.25
Suitcases

LIPAULT Rosewood PLUME Medium Suitcase

€245.00 €208.25
Suitcases

LARGE PLUME Suitcase by LIPAULT - Rosewood

€259.00 €220.15
Suitcases

MEDIUM SOFT TROLLEY PLUME ARTIC DE LIPAULT

€255.00 €216.75
Backpacks

SQUARE LOST IN BERLIN BACKPACK BY LIPAULT

€89.00 €75.65
Suitcases

LIPAULT Pumpkin PLUME Medium Suitcase

€245.00 €208.25
Suitcases

LIPAULT Mint PLUME Medium Suitcase

€245.00 €208.25
Suitcases

Medium Suitcase PLUME by LIPAULT Antique Pink

€245.00 €208.25

W Greenwich oferujemy szeroki wachlarz walizek, idealnych na każdą z Twoich podróży. Wśród naszych produktów znajdują się walizki kabinowe Lipault, o rozmiarach umożliwiających towarzyszenie Ci w każdym z Twoich lotów.

Najlepszą rzeczą w walizkach kabinowych Lipault jest to, że można je wnosić ze sobą do kabiny samolotu, bez konieczności przechodzenia przez irytujące procesy dokumentacji bagażowej, co czyni je niezbędnym przedmiotem dla tych, którzy często podróżują.

Walizki Lipault są idealne dla tych, którzy chcą odbywać każdą ze swoich podróży ze stylem.

O Lipault, jako o marce walizek

Ta paryska marka oferuje niewidziany do tej pory design, dzięki stylowym wzorom pełnym kolorów, które nie przejdą niezauważone, jednak nie będą zbyt krzykliwe. W czasie każdej z Twoich podróży będziesz się wyróżniać.

Wzory walizek kabinowych Lipault są bardzo oryginalne i idealnie dopasują się do Twojej osobowości, oferując nieskrępowany, odważny i bardzo pozytywny charakter.

Walizki Lipault będą idealne do codziennego użytku, ponieważ będą idealnie pasować do codziennych stylizacji, niezależnie od tego, czy wybierasz się na siłownię, do biura, czy nawet w poszukiwaniu przygody.

Walizki kabinowe Lipault są lekkie i łatwe w zabieraniu ze sobą. Ich wzornictwo jest bardzo nowoczesne, minimalistyczne i pełne kolorów.

Materiały i zastosowanie walizek Lipault

Materiały walizek Lipault są lekkie i chronią cały Twój bagaż. Ponadto są w trzech różnych wymiarach, w związku z czym możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dzięki obitym uchwytom nie spowoduje dyskomfortu podczas długich podróży na lotnisku, ale jeśli potrzebujesz dodatkowej mobilności, jego wielokierunkowe kółka pozwolą ci łatwo ją nosić ze sobą.

Walizki Lipault są wykonane z nylonu, w 100% nieprzemakalnego, co pozwoli ochronić Twój bagaż przez wodą.

Walizki Lipault to wszystko, czego potrzebujesz do każdego rodzaju podróży, ponieważ ich nowoczesny i minimalistyczny design dostosuje się do każdego rodzaju podróży, czy to biznesowej, przygodowej czy turystycznej; towarzysząc Ci w każdym z najbardziej ekstrawaganckich miast na świecie.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy