Travelite

Suitcases

TRAVELITE SOFT CABIN SUITCASE CROATIA 55CM

€79.95 €63.96
Suitcases

TRAVELITE – MEDIUM RIGID SUITCASE VAKA 65cm

€99.95 €79.96

W Greenwich mamy najwyższej jakości i różnorodne walizki na każdą podróż.

Walizki Travelite są idealne, aby towarzyszyć Ci podczas każdej podróży, w pełni dostosowując się do wszystkich rodzajów miejsc docelowych, czy to na rodzinne wakacje, czy z partnerem w romantycznym miejscu, a także oferują wszechstronność, aby zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas następnych podróży służbowych.

Walizki Travelite są idealne, aby zadowolić towarzyszy podróży, ponieważ zapewniają wystarczającą ilość wysokiej jakości materiałów, aby chronić każdy z twoich rzeczy i zapewnić im bezpieczeństwo. Ponadto oferują one najwyższą wszechstronność modeli dostosowanych do Twoich potrzeb i są niezwykle wygodne.

Travelite: walizki wysokiej jakości

Walizki Travelite są wykonane z materiałów poliestrowych, które są jednocześnie lekkie i sztywne, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo, ale także komfort.

Posiadają również specjalne przegródki zapinane na zamek błyskawiczny, które zapewniają bezpieczeństwo wszystkich przedmiotów.

Walizki Travelite są wyposażone w cztery wielokierunkowe kółka, co ułatwia ich przenoszenie. Ponadto są one niezwykle bezpieczne, ponieważ są wyposażone w zamek szyfrowy, który może zapewnić bezpieczeństwo najcenniejszym przedmiotom.

Walizki Travelite są wygodne, łatwe w przenoszeniu i o kreatywnym designie, są jednocześnie proste i eleganckie.

W Greenwich mamy szeroką gamę bagażu Travelite, która obejmuje w 100% ekologiczną linię produktów, która jednocześnie zapewnia solidność i trwałość. Są one również niezwykle łatwe do przenoszenia i spełniają wymagania, aby podróżować z Tobą w kabinie samolotu.

Kup teraz walizki Travelite w Greenwich

Jeśli podróżujesz służbowo i potrzebujesz wyjątkowo eleganckich wzorów, walizki Travelite mają specjalne linie dla odbiorców biznesowych. Opracowano kolekcje, które są w pełni dostosowane do najwyższych standardów stylu i elegancji.

Walizki Travelite będą Twoimi idealnymi towarzyszami, ponieważ ich niemiecki projekt koncentruje się na spełnianiu wysokich standardów jakości, utrzymaniu gwarancji na materiały, a system kółek został zaprojektowany tak, aby walizki były łatwe w użyciu i odpowiednie do zabrania ze sobą w podróże służbowe.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy