Porsche

Suitcases

PORSCHE ROADSTER HARDCASE CAB 55CM

€440.00 €352.00
Suitcases

PORSCHE CABIN SUITCASE VOYAGER 55CM

€261.25 €209.00
Suitcases

PORSCHE MEDIUM SUITCASE VOYAGER 69CM

€311.25 €249.00
Suitcases

PORSCHE LARGE SUITCASE VOYAGER 78CM

€348.75 €279.00

Jeśli jesteś miłośnikiem adrenaliny i prędkości, z pewnością pokochasz przeniesienie na walizki stylu wyścigów samochodowych.

W Greenwich mamy najlepiej wyglądający bagaż Porsche, zaprojektowany przez ten sam zespół, który tworzy najlepsze stylizacje samochodów.

Dzięki doskonałej kolekcji walizek podróżnych Porsche będziesz mieć walizkę odpowiednią do lekkich podróży, o odpowiedniej konstrukcji i rozmiarze, która będzie Ci towarzyszyć jako bagaż podręczny, wraz z wysoce bezpiecznymi kłódkami TSA.

Luksus i doskonały design walizki widać nie tylko w linii wzorniczej, ale także w kolorach, w najczystszym stylu oznaczeń w najbardziej charakterystycznych kolorach najbardziej luksusowych samochodów Porsche, takich jak metaliczny niebieski i oczywiście klasyczny intensywny żółty.

Design inspirowany linią Porsche 911

Porsche 911 to jeden z najbardziej kultowych samochodów na świecie, a jego design został przeniesiony na walizki zwykłe i typu trolley Porsche, nawet w wykorzystanych materiałach.

Ta linia walizek wykorzystuje poliwęglan, materiał nadający się do zapewnienia idealnego kształtu przy zachowaniu funkcjonalności.

Inspirację Porsche 911 widać nie tylko w materiałach, ale także w monochromatycznym wyglądzie walizki podróżnej Porsche, który jest tak charakterystyczny dla tego typu samochodów.

Ponadto kółka, które są tak ważne w najszybszych samochodach, w przypadku Twojej walizki pozwolą Ci ją bardzo łatwo przemieszczać za pomocą ergonomicznego uchwytu, który pozwoli Ci ją przetransportować w łatwy sposób.

Zastosowanie walizek Porsche

W Greenwich oferujemy tę linię walizek w trzech różnych rozmiarach, w zależności od rodzaju podróży, którą chcesz odbyć.

Jeśli szukasz walizki, która będzie Ci towarzyszyć w kabinie, zalecamy rozmiar 55 cm, ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca, najlepiej sprawdzą się większe walizki 78 cm lub nawet 82 cm. Te rozmiary pozwolą ci zabrać ze sobą więcej rzeczy, nie tracąc przy tym klasycznej linii wzorniczej Porsche 911, którą tak kochasz.

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy