Delsey

Medium Suitcases

DELSEY Medium Suitcase BINALONG 66cm

€170.71 €119.50
Suitcases

DELSEY Large Suitcase BINALONG 75cm

€185.00 €129.50
Suitcases

DELSEY SLIM HELIUM DLX CABIN SOFT SUITCASE 55CM

€198.57 €139.00
Suitcases

DELSEY EXTENDABLE SOFT SUITCASE HELIUM DLX 78CM

€255.71 €179.00
Suitcases

DELSEY EXTENDABLE SOFT SUITCASE HELIUM DLX 71CM

€241.43 €169.00
Suitcases

DELSEY Belmont + Slim TSA Cabin Suitcase - 55cm

€131.24 €104.99
Suitcases

Belmont + Medium Delsey Suitcase with TSA - 71CM

€189.00 €151.20
Suitcases

DELSEY Belmont + TSA Extendable Cabin Suitcase - 55cm

€143.74 €114.99
Medium Suitcases

DELSEY Belmont + Extendable Medium Suitcase with TSA - 71CM

€199.00 €159.20
Suitcases

CABIN SUITCASE 55CM CLAVEL

€195.00 €156.00

W Greenwich mamy najszerszy wybór walizek najlepszych marek i o najwyższej jakości.

Walizki marki Delsey oferują bardzo dobre wrażenia podczas przewożenia ich w kabinie samolotu, ponieważ linia walizek podróżnych Delsey jest wykonana z trwałych materiałów, które sprawiają, że są one odporne na ciężar, ale jednocześnie zapewniają miękkość w dotyku.

Walizki kabinowe marki Delsey są wyposażone w cztery koła ułatwiające manewrowanie w ciasnych przestrzeniach, takich jak lotniska.

Wewnątrz walizki mają przegródki, które pozwalają bezpiecznie przechowywać wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży.

Dlaczego wybrać walizki marki Delsey

W Greenwich mamy szeroki wybór walizek Delsey, w rozmiarach slim dla maksymalnej wygody transportu i lepszego umiejscowienia w kabinie samolotu, wykonanych z najbardziej wytrzymałych materiałów, aby lepiej chronić wnętrze.

Zaletą korzystania z walizek kabinowych Delsey jest to, że pozwalają one na przechowywanie wszystkich rzeczy na wystarczającej przestrzeni spełniającej wymagania linii lotniczych.

Mamy walizki, które spełniają te wymagania o sztywnym korpusie i ze sztywną wysuwaną rączką, co pozwala na noszenie jej bez konieczności zmagania się z ciężarem walizki.

Linia bagażowa Delsey oferuje również plecaki na wypadek, gdybyś chciał(-a) przewieźć bagaż poza samolotem, gdyż pozwalają one na inny rodzaj przenośności - można je nosić na plecach.

Podróżuj z walizkami kabinowymi Delsey

Walizki Delsey oferują szeroką gamę kolorów i modeli, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających osób. Oferujemy walizki slim, walizki kabinowe, walizki z szorstkimi wykończeniami lub walizki gładkie w różnych kolorach i odcieniach, wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować się do tego, czego szukasz.

Walizki mają również linię ekologiczną, stworzoną z materiałów pochodzących z recyklingu, co zmniejsza wpływ na środowisko.

Jeśli chcesz przewozić kruche i bardzo cenne przedmioty, nie musisz się obawiać, ponieważ walizki Delsey mają linię walizek opracowanych z poliwęglanu, które zapewnią lepszą ochronę całego bagażu.

Ta linia bagażowa ma również większy rozmiar - 86 cm, co zapewnia trwałość i wytrzymałość, a Ty nie musisz się martwić o pozostawienie jej w strefie bagażowej na lotnisku. Kup teraz swoje walizki marki Delsey w Greenwich!

We use our own and third-party cookies to improve your experience. If you continue browsing, we consider that you accept their use. You can obtain more information in our Cookies Policy