Zaino per laptop

Zaini

Zaino da viaggio HUGO con scomparto per laptop GREENWICH

65,70 € 45,99 €
Zaini

SAMSONITE Zaino per laptop Guardit 2.0 15.6"

85,00 € 63,75 €
Borse

SAMSONITE ZAINO MOVE 4.0 DA 14,1"

99,99 € 79,99 €
Home

WENGER Zaino da viaggio estensibile e portatile 16" - CITY TRAVELER

85,00 € 76,50 €
Zaini

SAMSONITE zaino portatile Guardit 2.0 14.1"

80,00 € 60,00 €
Zaino da Viaggio

RONCATO JOY ZAINO DA CABINA 55CM

75,00 € 60,00 €
Zaini

ZAINO PIQUADRO SMALL PER LAPTOP E IPAD® 11" BLUE SQUARE

349,99 € 244,99 €
Zaini

ZAINO PER LAPTOP WENGER IBEX 16"

75,00 € 60,00 €
Home

Zaino con Ruote GUARDIT 2.0 15" Samsonite

150,00 € 112,50 €

Mamy dla Ciebie wiele różnych walizek podróżnych, ale jeśli potrzebujesz plecaka na co dzień, oferujemy również plecaki na laptopa, które zagwarantują Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś studentem lub musisz transportować laptopa do pracy, powinieneś mieć plecak, któremu możesz zaufać, o wysokiej odporności i miękkim obiciu wewnętrznym, który chroni to ważne dla Ciebie urządzenie.

Najlepsze plecaki na laptopa

Kiedy musimy zabierać ze sobą laptopa na co dzień i wszędzie, gdzie się udajemy, potrzebujemy połączenia mobilności i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo będzie ważne nie tylko przy dbaniu o Twoje urządzenie, ale także na zewnątrz. Plecak powinien być wykonany z wodoodpornych materiałów i tkanin, które zapewniają również dodatkową ochronę dla naszego laptopa.

Ale funkcjonalność to nie wszystko, ważny jest również design, który pasuje do naszego stylu. Jeśli codziennie nosisz ze sobą laptopa, będziesz potrzebować plecaka, który jest odpowiedni na różne okoliczności i dopasowany do Twojego stylu.

W Greenwich mamy szeroką gamę plecaków na laptopa, w tym projekty przeznaczone do codziennego użytku.

Plecaki na laptopa dla kobiet

W Greenwich mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla kobiet z nowoczesnymi, awangardowymi i przede wszystkim stylowymi wzorami, dzięki czemu plecak nie tylko chroni laptopa, ale także staje się kolejnym dodatkiem do osobistego stylu.

Plecaki na laptopa dla mężczyzn

Mamy również plecaki na laptopa zaprojektowane dla mężczyzn, które zapewniają najwyższą trwałość i ochronę laptopa, ale jednocześnie pasują do codziennego stylu.

Kolejną bardzo ważną cechą naszych plecaków na laptopa jest ich poręczność. Jeśli zamierzamy nosić plecak ze sobą każdego dnia, potrzebujemy, aby był on wygodny i łatwy do noszenia. Dlatego oferujemy plecaki na laptopy, które można zawiesić na ramionach, pokrowce podręczne, a nawet pokrowce z kółkami na wypadek, gdybyś potrzebował go łatwiej przenosić.

Poznaj naszą szeroką gamę wzorów i marek plecaków na laptopa. W Greenwich mamy najlepszą jakość i szeroki wybór, abyś mógł wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada.

Utilizziamo cookie propri e di terze parti per migliorare la tua esperienza. Se continui a navigare, consideriamo che accetti il loro utilizzo, maggiori informazioni nella nostra Cookie policy