Bagagli da cabina

Zaini

Zaino Classic 28L CABINZERO Absolute Nero

99,98 € 59,99 €
Maletines

TRAVELITE Bagaglio a mano-Cartella - MIIGO - NAVY

59,95 € 50,96 €
Bagagli da cabina

RONCATO JOY BORSA DA VIAGGIO 50CM

70,00 € 56,00 €
Maletines

TRAVELITE Bagaglio a mano-Cartella - MIIGO - Verde

59,95 € 50,96 €
Zaini

Zaino Classic 28L CABINZERO Orange Chill

99,98 € 59,99 €
Zaini

Zaino da viaggio HUGO con scomparto per laptop GREENWICH

65,70 € 45,99 €
Zaini

Zaino da viaggio HUGO con scomparto per laptop GREENWICH

65,70 € 45,99 €
Home

Borsa da viaggio compatibile Ryanair- Boston

35,70 € 24,99 €
Zaini

Zaino Classic 28L CABINZERO Grigio Ghiaccio

99,98 € 59,99 €
Zaino da Viaggio

RONCATO IRONIK 2.0 40CM ZAINO DA VIAGGIO ESTENSIBILE

72,00 € 57,60 €

Torby podróżne do kabiny

Jeśli myślisz o krótkiej wakacyjnej podróży, musisz jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Jeśli decydujesz się na małą wycieczkę, musisz zoptymalizować swoją przestrzeń i wybrać tylko to, co jest absolutnie niezbędne, aby cieszyć się podróżą.

Oprócz prostego i łatwego podróżowania, korzystanie z przestrzeni w kabinie dostępnej podczas lotu, pomoże Ci zmniejszyć dodatkowe koszty podróżowania z większym bagażem, dlatego w Greenwich mamy największy wybór toreb podręcznych.

Torby podróżne do kabiny samolotowej

Dzięki kabinowym torbom podróżnym możesz skorzystać z możliwości oferowanych przez Twoją linię lotniczą, ale w tym celu musisz wybrać torby podróżne, które pozwolą Ci spełnić wymagania danej firmy.

Torby kabinowe muszą być zgodne z wymiarami 55x40x20, więc jeśli szukasz torby, która spełnia te cechy, w Greenwich mamy najlepszą dla Ciebie różnorodność i jakość.

Oferujemy szeroką gamę modeli kabinowych toreb podróżnych, zaczynając od najbardziej sportowych i nowoczesnych modeli, dopasowanych do Twojego gustu, idealnych podczas podróży wypoczynkowej, a kończąc na bardziej poważnych i eleganckich wariantach, które pozwolą zachować odrobinę wyrafinowania, na którą zasługuje każda podróż służbowa.

Najlepsze marki toreb podróżnych

Oferujemy najlepsze marki, które zapewniają najwyższą jakość, takie jak Samsonite, Sonora-eco i Work-E; do tańszych, ale równie trwałych i funkcjonalnych modeli, takich jak nasze torby kabinowe Greenwich.

Jeśli szukasz maksymalnej mobilności i komfortu podczas podróży, najlepszą opcją będą torby podróżne na kółkach, które, podobnie jak torby podręczne, pozwolą Ci zachować zgodność z wymiarami wymaganymi przez linie lotnicze, ale bez poświęcania mobilności i komfortu.

Jeśli chodzi o szybkie podróżowanie, ostatnią rzeczą, którą chcemy tracić, jest czas na transport naszego bagażu oraz łatwość szybkiego przemieszczania się. Dlatego w Greenwich mamy najlepsze torby podróżne na kółkach, aby zapewnić maksymalną przenośność Twojego bagażu, a przede wszystkim najlepszą jakość, aby zagwarantować Ci jego wydajność podczas podróży i przyszłych przygód.

Utilizziamo cookie propri e di terze parti per migliorare la tua esperienza. Se continui a navigare, consideriamo che accetti il loro utilizzo, maggiori informazioni nella nostra Cookie policy