Borse da donna

Home

Borsa in rafia DIRMANIA Greenwich

35,70 € 24,99 €
Borse

SAMSONITE BORSA A TRACOLLA M - MOVE 4.0

85,00 € 68,00 €
Borse

BORSA A TRACOLLA MEDIA IN NYLON - TANGERINE DUCK HUNTER

125,00 € 100,00 €
Borse

BORSA ZAINO HUNTER DI TANGERINE DUCK

95,00 € 76,00 €
Borse

SAMSONITE BORSA MOVE 4.0

80,00 € 64,00 €
Borse

ZAINO SAMSONITE MOVE 4.0

85,00 € 68,00 €
Borse

ZAINOSAMSONITE 13.3" MOVE 4.0

100,00 € 80,00 €
Home

CACHAREL Borsa Fibbia Shopper

114,50 € 79,90 €
Borse

SAMSONITE REPORTER MOVE 4.0 BORSA

85,00 € 68,00 €
Borse

BORSA A TRACOLLASAMSONITE S CON BOLISLLO MOVE 4.0

80,00 € 64,00 €
Borse

BORSA A TRACOLLA MEDIA IN NYLON - HUNTER BY MANDARIN DUCK

125,00 € 100,00 €
Borse

BORSA CON MANIGLIA CONVERTIBILE - DUCK MANDARIN HUNTER

135,00 € 108,00 €

Szukasz torebki na każdy dzień?

W Greenwich mamy szeroki wybór torebek damskich, z których możesz wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu i potrzeb.

Jeśli szukasz uniwersalnych torebek damskich, możesz zdecydować się na bardziej nieformalne torby, które bez problemu możesz nosić na co dzień.

W Greenwich mamy szeroki wybór torebek damskich, które można nosić w ręku dzięki uchwytom, a także nosić je za pomocą paska na ramię, na ramieniu lub przewieszone przez ramię.

W ten sposób możesz dostosować się do różnych ciężarów, które nosisz i możesz nosić wszystko, czego potrzebujesz.

Torebki damskie o różnorodnych wzorach

Jeśli szukasz torebek damskich na najbardziej wyjątkowe okazje, które pasują do Twojego stylu, mamy również modne torebki damskie z aksamitnymi wzorami, które z pewnością dodadzą Ci elegancji, ale bez poświęcania użyteczności, ponieważ dzięki przegródkom możesz nosić wszystko, czego potrzebujesz.

W Twojej szafie nigdy nie powinno zabraknąć czarnej torebki damskiej, dlatego w Greenwich mamy również wszelkiego rodzaju torebki, również te z uchwytami i bardzo wytrzymałymi zamkami błyskawicznymi, które są łatwe do zamknięcia i jeszcze łatwiejsze do przenoszenia.

W Greenwich możesz łatwo wybrać damską kopertówkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wybierając większe, z paskami na ramię ułatwiającymi noszenie; lub te prostsze i mniejsze, ale zachowujące funkcjonalność, w połączeniu ze stylem, który wyróżni Cię na tle innych.

Jeśli szukasz mniej formalnej torebki damskiej, możesz zdecydować się na nasze wyjątkowe plecaki, które zachowają wyrafinowany design i będą idealnie pasować do każdej Twojej stylizacji.

Jeśli jesteś kobietą biznesu i musisz nosić ze sobą laptopa, mamy również specjalne torby na ramię do przenoszenia urządzeń, z kieszeniami posiadającymi miękkie obicie chroniące wszystkie Twoje rzeczy, a przede wszystkim z wyjątkowo bezpiecznymi zamknięciami, które zagwarantują bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych przedmiotów znajdujących się wewnątrz.

Utilizziamo cookie propri e di terze parti per migliorare la tua esperienza. Se continui a navigare, consideriamo che accetti il loro utilizzo, maggiori informazioni nella nostra Cookie policy