Mochila Infantil

Accueil

SAC À DOS POUR ENFANTS HAPPY SAMMIES-FOX WILLIAM

50,00 € 40,00 €
Accueil

SAMSONITE DISNEY PAILLETTES MINNIE 2.0 S ULTIMES

55,00 € 41,25 €
Accueil

Sac à dos Samsonite DISNEY ULTIMATE 2.0 S MICKEY STARS

55,00 € 41,25 €
Accueil

Sac à dos Samsonite DISNEY ULTIMATE 2.0 S DISNEY DONALD STARS

55,00 € 41,25 €
Accueil

SAC À DOS POUR ENFANTS S+ HAPPY SAMMIES - HÉRISSON HARRIS

55,00 € 44,00 €
Accueil

Sac à dos Samsonite DISNEY ULTIMATE 2.0 S+ DONALD STARS

60,00 € 45,00 €
Sacs à dos

Sac à dos Spider-Man Disney Ultimate 2.0 BP-M Marvel Samsonite

65,00 € 48,75 €

Najlepsze plecaki dziecięce

Jeśli szukasz plecaka dziecięcego dla swojego dziecka, który idealnie dostosuje się do jego wymagań, a przede wszystkim będzie wygodny w użytkowaniu, w Greenwich mamy szeroką gamę plecaków dziecięcych o najlepszych wzorach, a przede wszystkim o kompaktowych rozmiarach, ale wystarczająco dużych, aby Twoje dziecko mogło zmieścić wszystkie materiały wymagane na poziomie szkolnym.

Plecaki dziecięce we wszystkich rozmiarach i o najlepszej ergonomii

Kiedy nasze dzieci rozpoczynają naukę w szkole podstawowej, przez większość czasu potrzebują materiałów każdego dnia, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednie plecaki dla dzieci. Należy je dobrać zarówno pod względem wielkości, ale przede wszystkim pod względem wzornictwa, tak aby jednocześnie były łatwe do przenoszenia, nasze dzieci czuły się szczęśliwe i nosiły plecak, który kochają i motywuje je do codziennego chodzenia na zajęcia.

Nasze plecaki szkolne dla dzieci mają pojemność 20 l, wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz w szkole, a także boczne kieszenie do przenoszenia dodatkowych materiałów lub butelek z wodą oraz organizery wewnątrz i na zewnątrz do przechowywania dodatkowych przedmiotów w razie potrzeby.

Ponieważ są to plecaki dla dzieci, mają identyfikator, na którym możemy wpisać imię naszego dziecka, a tym samym zapobiec zgubieniu plecaka.

Nasze plecaki dla dzieci są wykonane z poliestru, bardzo wytrzymałego materiału, który gwarantuje niezbędne wsparcie, którego dziecko potrzebuje każdego dnia, aby nosić ze sobą wszystkie niezbędne materiały.

Plecaki dziecięce dla dziewczynek

Ponieważ etap edukacji podstawowej to czas, w którym nasze dziecko kształtuje swoją tożsamość, mamy najlepsze projekty plecaków dziecięcych dla dziewczynek, wśród których znajdują się między innymi wzory w zabawnych kolorach, wzory Disneya, niesamowite zwierzęta, z którymi Twoja córka poczuje się niezwykle komfortowo i chętnie pójdzie do szkoły.

Jeśli potrzebujesz plecaka dla dzieci, w Greenwich mamy najlepsze wzory ich ulubionych bohaterów, takich jak Spider-Man i inne postacie z Avengers, z którymi Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo komfortowo i wesoło.

Nous utilisons nos propres cookies et ceux de tiers pour améliorer votre expérience. Si vous continuez à naviguer, nous considérons que vous acceptez leur utilisation. Vous pouvez obtenir plus d'informations dans notre Politique de cookies